کسب درآمد با مشارکت در فروش پلتفرم فیلترنویسی

در سیستم کسب درآمد از فروش پلتفرم فیلترنویسی ONBIT شما شریک ما خواهید شد

سیستم کسب درآمد ONBIT یک سیستم سودآوری روزانه است یعنی شما در سود ما شریک خواهید شد و عضوی از ما می شوید. برای کسب سود لحظه ای کافیست کد ارجاع منحصر به فرد خودتان را در اختیار افراد مختلف قرار بدهید تا آنها از طریق این کد در سایت ثبت نام و یکی از اشتراک های پلتفرم فیلترنویسی ارز دیجیتال و فارکس را تهیه نمایند.

از مزایای مهم این سیستم این است که افراد معرفی شده شما با وارد کردن کد ارجاع شما در همان لحظه 10 درصد تخفیف در هنگام خرید اشتراک دریافت می کنند و شماهم طبق جدول پایان این صفحه با توجه به تعداد کاربران ثبت نامی خودتان سودی لذت بخش خواهید برد.
هم چنین کاربران شما اگر هر ماه عضویت خود را تمدید کنند شما هم هرماه درصد خودتان را دریافت خواهید کرد.

برای شروع فرآیند کسب درآمد شما می توانید از کاربران پلتفرم فیلترنویسی باشید یا اینکه بطور مستقل برای کسب درآمد اقدام کنید. ابتدا در پلتفرم فیلترنویسی ثبت نام کنید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید

بعد از ثبت نام وارد داشبود خود خواهید شد. در داشبورد کاربری خود وارد منوی بخش کسب درآمد شده و کد ارجاع خود را دریافت کنید

برای مشاهده شدن و کسب درآمد از طریق کد ارجاع خودتان می توانید کد ارجاع خود را از طریق راه های ارتباطی و کانال های تبلیغاتی که دارید در اختیار افراد مختلف قرار دهید تا در سایت ما اشتراک تهیه کنند

افرادی که از راه های ارتباطی شما با ما از طریق کد ارجاعتان اقدام به خرید می کنند، در همان لحظه 10 درصد تخفیف تهیه اشتراک می گیرند و شما هم در همان لحظه طبق جدول پایان صفحه سود خود را دریافت می کنید.

با عضویت هر کاربر کیف پول شما آنی شارژ خواهد شد و شما می توانید در داشبورد خودتان لیست افراد ثبت نامی را مشاهده کنید و هر زمان که مایل بودید درخواست برداشت سود خود را برای ما ارسال کرده تا در 2 روز انتقال سود شما انجام شود.

اگر کاربران معرف شما هر ماه اکانت خودشان را در پلتفرم فیلترنویسی ارز دیجیتال یا فارکس تمدید کنند شما مجدد به همان میزان سود خود را دریافت خواهید کرد. پس همین امروز کار خودتان را شروع کنید.