ربات ترید فارکس چگونه کار می کند؟

ربات‌های ترید فارکس، نرم‌افزارهای خودکاری هستند که به معامله گرها این امکان را می‌دهند تا بدون نیاز به حضور فیزیکی، معاملات مالی در بازار فارکس را انجام دهند. این ربات‌ها بر اساس استراتژی‌ها و الگوریتم‌های تعیین‌شده توسط تاجر یا توسعه‌دهنده عمل می‌کنند و به صورت خودکار و سریع ترید را اجرا می‌کنند. از ویژگی‌های این سیستم‌ها می‌توان به قابلیت اجرای دقیق و پیشرفته دستورات، مدیریت هوشمند ریسک، و امکان بهره‌مندی از داده‌های بازار در زمان واقعی اشاره کرد.

استفاده از ربات‌های ترید فارکس برای معامله گرها دارای مزایای بسیاری است، از جمله کاهش احتمال خطاهای انسانی، افزایش سرعت اجرای معاملات، و بهبود در مدیریت ریسک. این ابزارها به معامله گرها این امکان را می‌دهند که به صورت هوشمندانه‌تر و تحت شرایط بازاری مختلف، عملکرد مالی خود را بهبود بخشند و از فرصت‌های بازار بهینه‌تر بهره‌مند شوند.

تحلیل و استراتژی از شما ، ربات ترید فارکس از ما

ربات یا اکسپرت دستیاری همیشه بیدار

بازارهای مالی سراسر دارای نوسان است و تصمیمات معامله گران بزرگ و سهامداران مستقیما بر روی بازار تاثیر خواهد گذاشت. داشتن ربات قدرتی به شما خواهد داد که همیشه در بازار بمانید بدون خستگی

ربات قابلیت بک تست دارند

بهترین یا بدترین استراتژی ها باید در سال های متمادی بررسی و تست شوند. بک تست امکانی است که اگر ربات داشته باشید می توانید صدها بار یا هزاران بار در گذشته بازار تست کنید

امکان داشتن مدیریت سرمایه بی رحمانه!

مدیریت سرمایه در استراتژی نیازمند پایبندی به شرایط و نداشتن احساسات در تصمبم گیری است پس نتیجه گرفتن از مدیریت سرمایه در بازارهای مالی نیاز به دیسیپلین است. ربات این دیسیپلین را به بهترین حالت ممکن به شما خواهد داد.

سود ربات ترید اتوماتیک فارکس آنبیت چقدر است؟

در بازارهای مالی سود ثابت غیرحرفه ای ترین حالت ممکن خواهد بود. سود در بازارهای مالی نسبی است و براساس شرایط مارکت متغیر است. سود ربات ترید اتوماتیک فارکس آنبیت بصورت نسبی سالانه 200 درصد خواهد بود. مهمتر از درصد سود ر بازارهای مالی موضوع درصد ریسک است. ما می توانیم ربات هایی با درصد سود ماهانه 40 درصد داشته باشیم اما درصد ریسک آن 70 درصد باشد این ربات به هیج عنوان مورد اطمینان نخواهد بود.

بیان درصد سود در کنار درصد ریسک معنی درستی پیدا خواهد کرد. درصد ریسک ربات ترید اتوماتیک فارکس آنبیت بیت 8 تا 10 درصد در کل یک سال خواهد بود.

ربات ترید فارکس آنبیت مناسب چه بازارهایی است؟

ربات ترید آنبیت به دلیل قدرت یادگیری هوشمند روند بازار را شناسایی و دائما از روند مارکت یاد گرفته و تصمیمات خود را براساس دریافت های در لحظه از مارکت گرفته و اقدام می کند. ربات ترید فارکس آنیت در بازار طلا فعال بود و به صورت مطمئن و شاخص بر روی طلا معامله می کند.

شما بعد از تهیه ربات ترید فارکس می توانید براحتی بر روی طلا معامله گری کنید و از نوسانات خوب و منطقی طلا نهایت استفاده را کنید.

در آینده تیم آنبیت ربات هایی تمام اتوماتیک خود را بر روی جفت ارزهای هم راه اندازی و تست خواهد کردو شما می توانید براساس بازارهای مالی خودتان ربات ترید را انتخاب و از معامله گری لذت ببرید.

آنبیت به عنوان پیشرو در زمینه اکسپرت نویسی، با افتخار خدماتی ارائه می دهد که به معامله گران حرفه ای و نوآموز در بازار فارکس کمک می کند. اکسپرت های ما، ابزارهایی هوشمند و قدرتمند هستند که به صورت اتوماتیک استراتژی های ترید را اجرا کرده و از خطاهای احتمالی ناشی از تصمیمات انسانی جلوگیری می نمایند. با بهره گیری از الگوریتم های پیشرفته، اکسپرت های ما بهینه سازی شده و توانایی اجرا در شرایط مختلف بازار را دارند.
از این رو، ما در آنبیت به عنوان همراه قابل اعتماد معامله گران در راه بهبود عملکرد و افزایش سودآوری در دنیای پیچیده و پویای بازار فارکس در کنار شما هستیم.

 ساخت استراتژی های هوشمند
 امکان بهینه سازی خودکار
 تحلیل دقیق بازار
 مدیریت ریسک هوشمند
 اجرای اتوماتیک ترید در فارکس

برای شروع ساخت ربات ترید فارکس چکار باید کرد؟

تمامی استراتژی ها قابل تبدیل شدن به ربات ترید هستند و شما می توانید براحتی استراتژی خودتان را با تمام پیچیدگی های مورد نیاز به یک ربات ترید فارکس تبدیل کنید .

برای شروع از طریق راههای ارتباطی با ما در ارتباط باشید و استراتژی خودتان را با متخصصین بازارهای مالی و تیم برنامه نویسی ما در میان گذاشته تا روال طراحی و پیاده سازی ربات شروع شود. یکی از ویژگی های پیاده سازی ربات ترید فارکس با تیم ONBIT این است که تیم فنی ما در هنگام دریافت استراتژی شما پیشنهادات و مشاوره هایی در راستای بهبود عملکرد استراتژیتان می دهند تا علاوه بر سودمند بودن آن به عملکرد بهتر ربات کمک کرده باشند.

همین حالا شروع کن...
سرمایه گذاری و درآمد ماهانه ارزی دلاری

برای ساخت ربات ترید فارکس با ما در ارتباط باشید   09385901340

سوالات متداول ساخت ربات ترید فارکس ONBIT

برای ساخت ربات ترید فارکس ممکن است سوالاتی در ذهن شما ایجاد شود ما در ادامه به پاسخ سوالات متداول در ساخت ربات ترید می پردازیم.

برای شروع شما می توانید از طریق شماره زیر با ما در ارتباط باشید
0938-5901340

هزینه ساخت ربات کاملا به استراتژی شما ارتباط دارد. ما بعد از دریافت استراتژی شما هزینه پیاده سازی را به شما اعلام میکنیم. هزینه طراحی در صورت نیاز بصورت مرحله ای دریافت می شود.

بله، ما با توجه به تجربه چندین سال تجاری خود امکان انجام هر نوع استراتژی با شیوه های مختلف مدیریت سرمایه را داریم.

نتایج ربات با توجه به نوع ربات شما متفاوت است اما بصورت کلی شما بصورت آنلاین بر روی وب سایت ما و موبایل خودتان می توانید نتایج و فعالیت ربات را مشاهده کنید.

بله، شما می توانید براحتی ربات خودتان را به صرافی خودتان متصل کرده و تریدهای اتوماتیک در صرافیتان براساس استراتژی مورد نظرتان را داشته باشید.

بله، شما براحتی می توانید هزاران بار ربات ترید فارکس را در متاتریدر بک تست بگیرید تا نتایج مورد نظر خود را پیدا کنید.