پلتفرم آموزشی و معاملاتی ONBIT

مجموعه ONBIT در ابتدای سال 1398 با هدف ارائه خدمات آموزشی در زمینه بورس و ساخت پلتفرم های معاملاتی تاسیس و راه اندازی شد.

بازارهای معاملاتی از آنجایی که دارای هیجان های بسیار بالایی بوده، افراد مختلفی را فارق از هر نوع تخصص، سن و جنسیت به خود جذب کرده است. اما نکته ای که بسیار مهم بوده و اغلب بواسطه این جذابیت آن را نادیده می گیرند موضوع آموزش و تجربه در این بازار پرهیجان است.

در بازارهای معاملاتی متاسفانه افراد خیلی زیادی شکست می خورند و نه تنها نمی توانند به کسب درآمد خوبی برسند بلکه سرمایه های خود را هم به آسانی از دست می دهند. این موضوع بر آن شد تا به فکر ایجاد یک بستر مناسب برای آموزش بورس شویم. بستری با دقت بسیار بالا در ارائه موضوعات آموزشی و حساسیت بسیار شدید در طراحی و بیان نکات آموزشی. اگر از دنبال کنندگان مجموعه ONBIT باشید مطمئنا شاهد این حساسیت و دقت خواهید شد و اگر هم هنوز از دنبال کنندگان ما نیستید به شما پیشنهاد میکنیم این کار را انجام بدهید.

موضوع مهم بعدی در بازارهای معاملاتی، ایجاد فرسودگی و خستگی در معاملات است. اگر شما یک تحلیل گر حرفه ای هم باشید و تجربه خوبی داشته باشید بازهم برای انجام معاملات و پیداکردن موقعیت های مناسب برای خرید و فروش می بایست ساعت ها و حتی شبها و زمان خوابتان را هم برای این کار بگذارید.

پلتفرم آموزشی و معاملاتی ONBIT

مجموعه ONBIT با توجه به تخصص و تجربه تیم خود تصمیم به ساخت پلتفرمی برای سهولت در پیداکردن موقعیت های مختلف برای خرید و فروش کرده است. شما می توانید با بهره گیری و استفاده از این پلتفرم ها لذت کسب درآمد از بورس را بی دغدغه لمس کنید.سخن مدیریت ONBIT:

در دنیایی که در آن زندگی می کنیم، افراد جامعه به هر شیوه ای و با توجه به تخصص و آموزش هایی که دیده اند کسب درآمد می کنند. اما چرا اکثریت آنها طعم کسب درآمد کم دغدغه را نمی چشند؟ حتی تعداد زیادی از آنها هم ساعت های بسیار زیادی را کار می کنند به نحوی که مثلا در سن 40 سالگی خود حتی 5 خاطره خیلی جذاب و هیجان انگیز هم برای تعریف کردن ندارند؟ آیا به نظر شما بورس و فعالیت در بازارهای معاملاتی راه حل آسان این مشکل است؟ (جمله ای کلیشه ای و تبلیغاتی)
خیر! فعالیت در بورس بدون آموزش و بدون ابزار مثل یک بمب 100 تنی ویرانگر است. شما اگر در بازارهای معاملاتی آموزش صحیح و دقیق ببینید و در کنار آن ابزاری کمک کننده هم داشته باشید می توانید به موفقیتی بی شک برسید. همه کار می کنند، اما کسی برنده است که هوشمندانه کار می کند.
ما به کسانی که به ما اعتماد می کنند آموزش دقیق می دهیم ، موضوعات سخت و پیچیده تحلیل را به آنها به ساده ترین حالت ممکن آموزش داده و نهایتا به آنها ابزاری می دهیم که کل بازار را با آن رصد کرده، موقعیت هایشان را در تمامی سهام ها مثل یک سرباز همیشه بیدار پیدا کنند تا بتوانند به آسانی معامله گری کنند.
هدف و شعار ما در ONBIT این است: هوشمندانه زندگی کنید