سرمایه گذاری ارزی و درآمد ماهانه دلاری

همه افراد در کنار فعالیت های خود بدنبال مسیری برای حفظ سرمایه خود و همچنین ایجاد سود هستند. در شرایط کنونی داشتن یک سرمایه گذاری مطمئن که بتواند سودهای مشخص و ماهانه ای را برای افراد داشته باشد دارای ارزش بسیار بالایی است. حال نکته اینجاست که اگر سرمایه گذاری و دریافت سود بصورت ارزی و دلاری باشد اهمیت وجود این سرمایه گذاری چندین برابر می شود و می تواند در درآمدهای ما بسیار تاثیرگذار باشد.
ما در مجموعه ONBIT بدلیل فعالیت های طولانی در بازارهای مالی خارجی همانند بازارهای ارز دیجیتال و فارکس و با توجه به درخواست های زیاد کاربران خود در بخش های فیلترنویسی و تحلیلی تصمیم به جذب سرمایه و ایجاد یک پلن سرمایه گذاری کردیم.
از این رو ما برای شما پیشنهادات سرمایه گذاری دقیق و فوق العاده ای داریم و با توجه به میزان درخواست ها در بازه های مختلف بصورت محدود و دوره ای به شما تجربه یک سرمایه گذاری ارزی و دلاری را می دهیم.
[در شرایط فعلی تنها راه حل مشکلات اقتصادی داشتن یک درآمد ارزی و دلاری است که در مرحله اول دارای اطمینان بالا و در مرحله دوم همیشگی و قابل اتکا باشد]

قیمت دلار در سال های اخیر رو به افزایش است. ما برای شما یک سرمایه گذاری هوشمندانه ارزی داریم. با ما در ارتبـــــاط باشید...

سرمایه گذاری و درآمد ماهانه ارزی دلاری

چگونه سرمایه شما رشد می کند

امن و درآمد بدون دردسر

10,000,000 تومان

1 ساله

سود دریافتی

سود سرمایه گذاری 1 ساله

3,600,000 تومانسالانه
سرمایه شما 10,000,000 تومان
مدت قرارداد 1 ساله

سود سرمایه گذاری در ONBIT چند درصد است؟

بازارهای مالی دارای نوسانات مالی بسیار زیادی است و این نوسانات درصد سود را در بازه های مختلف تغییر می دهد. اما ما در مجموعه ONBIT بدلیل داشتن ابزارهای هوش مصنوعی و استفاده از تکنیک های روز معامله گری [ماهانه سود 2.5 تا 3 درصد] را به شما تضمین می کنیم.

دریافت سودها بصورت روزانه بوده و شما می توانید بصورت هفتگی میزان سود سرمایه گذاری خود را مشاهده کنید و از روند سرمایه خود با خبر شوید. ما با ابزارهای دقیق و خستگی ناپذیر خود برای شما سودهای ماهانه را کسب کرده تا شما لذت سرمایه گذاری را با ما تجربه کنید.

همین حالا شروع کن...
سرمایه گذاری و درآمد ماهانه ارزی دلاری

برای مشاوره و شروع سرمایه گذاری با ما در ارتباط باشید:   09385901340
ارسال پیام از طریق واتس آپ یا تلگرام:   09054591635

سوالات متداول سرمایه گذاری در ONBIT

سوالات پرتکرار شما سرمایه گذاران گرامی در این بخش به شما نمایش داده شده است. قبل از سرمایه گذاری پیشنهاد میکنیم موارد زیر را بخوانید.

ما با توجه به میزان سرمایه شما مشاوره هایی در ابتدا به شما می دهیم. پس برای شروع سرمایه گذاری با ما در ارتباط باشید و با ما تماس بگیرید.
021-28429939

بازارهای مالی جهانی دامنه نوسان آزاد دارند و می توان بدون محدودیت سود و همچنین ضرر کرد. کنترل بازار و دریافت سود منطقی و از همه مهمتر بقا و ماندن همیشگی در بازارهای مالی از اهمیت بالایی برخودار است. ما در مجموعه ONBIT حفظ سرمایه و دارایی در اولویت اول است و در مرحله دوم دریافت سود.

دو نکته مهم قابل توجه است:
1. در تمامی کشورها اولین اولویت برای انتخاب یک پلن سرمایه گذاری درصد ریسک سرمایه گذاری است و در مرحله دوم درصد سود سرمایه گذاری. متاسفانه در ایران مهمترین انتخاب یک پلن سرمایه گذاری درصد سود است و این عدد هر چقدر بزرگتر باشد جذابیت بیشتری دارد در صورتیکه اگر میانگین کسب سود افرادی که از درصدهای بالا صحبت میکنند را بررسی کنید بی شک حجم زیادی از آنها منفی هستند یا تا آستانه ریسک از دست رفتن سرمایه رفته اند. این موضوع در حالتی است که این افراد بتوانند برای مدت طولاتی در بازارهای مالی بقا و حضور داشته باشند.
2. بازارهای مالی در ایران یک پلن یک شبه ثروتمند شدن است. بازارهای مالی توانایی تغییر روند درآمدی و اقتصادی شما را دارد اما صورتیکه یک تیم با تجربه با یک سود منطقی برای شما فعالیت کند.
ما در تیم با تجریه ONBIT و با اتکا به ابزارهای هوش مصنوعی همیشه در کنار شما هستیم که از بازارهای مالی سود کسب کنید و این سرمایه گذاری را بعنوان شغل شما و درآمد همیشگی شما قرار دهیم.

برای شروع سرمایه گذاری، شما می توانید از 1 میلیون تومان شروع کنید و تا مبالغ بیشتر در بخش سرمایه گذاری ONBIT فعالیت کنید. ما برای شما لذت یک سرمایه گذاری نوین و درآمد ماهانه را ایجاد خواهیم کرد.

بله، شما می توانید درخواست برداشت سود ماهانه خود را برای ما ارسال کنید تا در 48 ساعت سود ماهانه شما به حساب شما واریز شود.

خیر، ما دارای جدول محاسبه سود براساس میزان سرمایه شما هستیم و با توجه به میزان سرمایه شما درصد سودهای شما بیشتر و بیشتر خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر لطفا با ما در ارتباط باشید و با ما تماس بگیرید.
021-28429939