ما استراتژی های شما را به ربات ترید ارزدیجیتال تبدیل می کنیم

ربات خستگی ناپذیر است و 24 ساعته هوشیار است!

تجربه داشتن یک ربات خستگی ناپذیر می تواند برای شما لذت بخش و سودآور باشد کافیست یکبار استراتژی شما به ربات تبدیل شود تا شما برای همیشه از ترید لذت ببرید.

ربات بدون کوچکترین خطا کار و بدون احساس تصمیم می گیرد!

استراتژی شما توسط تیم ONBIT بدون کوچکترین خطا پیاده سازی و طراحی می شود و این یعنی استراتژی شما در بازار ثانیه به ثانیه بدون خطا در حال شکار بازار و ترید است.

ربات دهها تصمیم را در کمترین زمان می گیرد!

یک انسان با بیشترین تجربه می تواند 5 یا 6 تصمیم را همزمان گرفته و بهترین را انتخاب کند. ضمنا با گذشت زمان خستگی باعث اختلال و خطا در تصمیم گیری می شود اما ربات می توانند سالها چند صد تصمیم را تحلیل کند.

ما برای هر ربات ترید ارزدیجیتال یک داشبورد کاملا اختصاصی پیاده سازی می کنیم که به شما تمامی امکانات مدیریتی ربات را می دهد. این داشبورد تمامی تنظیمات ربات ارزدیجیتال را شما را مدیریت می کند و می توانید براحتی روال کار ربات را مشاهده و گزارشات حرفه ای را تهیه نمایید. مهمترین امکانات داشبورد ترید ارزدیجیتال:

 تغییر وضعیت فعال سازی ربات
 تعیین زمان اجرای ربات در طول هفته و ساعات مشخص
 امکان تنظیم پارامترهای اولیه مورد نیاز استراتژی شما
 مدیریت سرمایه بسیار حرفه ای + مدیریت حدسود و حدضرر
 امکان تنظیم خریدهای پله ای براساس درصد مارجین مشخص
 امکان مشاهده در لحظه معاملات باز و تاریخچه معاملات
 سیستم گزارش گیری از فرآیند معاملات ربات

ما با کمترین هزینه و براساس استراتژی شما برایتان ربات می سازیم و کافیست ربات شما سودآور و عملکرد خوبی داشته باشد، در این صورت ما برای ربات شما هزاران مشتری داریم...

تیم ONBIT بدلیل سابقه چندین ساله خود در طراحی ربات های مبتنی بر هوش مصنوعی در ارزدیجیتال و فارکس مشتریان بسیاری برای سرویس های مبتنی بر هوش مصنوعی داشته و دارد. از این رو ما از معامله گرانی که دارای استراتژی های سودده با عملکرد درستی هستند حمایت کرده و برای آن ها مشتریانی وفادار، معرفی خواهیم کرد که علاوه بر خدمت رسانی به همه مردم خودشان هم از این بازار سهمی در جهت پولسازی داشته باشند.

با ما از بازارهای مالی لذت ببرید

ما در صرافی های زیر برای شما ربات ارزدیجیتال می سازیم

برای ثبت سفارش ربات ترید در صرافی بایننس همین حالا شروع کن...

برای ثبت سفارش ربات ترید در صرافی Mexc همین حالا شروع کن...

برای ثبت سفارش ربات ترید در صرافی کوینکس همین حالا شروع کن...

برای ثبت سفارش ربات ترید در صرافی کوکوین همین حالا شروع کن...

برای ثبت سفارش ربات ترید در صرافی Bybit همین حالا شروع کن...

برای ثبت سفارش ربات ترید در صرافی Bingx همین حالا شروع کن...

برای شروع ساخت ربات ترید ارزدیجیتال چکار باید کرد؟

تمامی استراتژی ها قابل تبدیل شدن به ربات ترید هستند و شما می توانید براحتی استراتژی خودتان را با تمام پیچیدگی های مورد نیاز به یک ربات ترید ارزدیجیتال تبدیل کنید .

برای شروع از طریق راههای ارتباطی با ما در ارتباط باشید و استراتژی خودتان را با متخصصین بازارهای مالی و تیم برنامه نویسی ما در میان گذاشته تا روال طراحی و پیاده سازی ربات شروع شود. یکی از ویژگی های پیاده سازی ربات ترید ارزدیجیتال با تیم ONBIT این است که تیم فنی ما در هنگام دریافت استراتژی شما پیشنهادات و مشاوره هایی در راستای بهبود عملکرد استراتژیتان می دهند تا علاوه بر سودمند بودن آن به عملکرد بهتر ربات کمک کرده باشند.

همین حالا شروع کن...
سرمایه گذاری و درآمد ماهانه ارزی دلاری

برای ساخت ربات ترید ارزدیجیتال با ما در ارتباط باشید   09385901340

سوالات متداول ساخت ربات ترید ارزدیجیتال ONBIT

برای ساخت ربات ترید ارزدیجیتال ممکن است سوالاتی در ذهن شما ایجاد شود ما در ادامه به پاسخ سوالات متداول در ساخت ربات ترید می پردازیم.

برای شروع شما می توانید از طریق شماره زیر با ما در ارتباط باشید
0938-5901340

هزینه ساخت ربات کاملا به استراتژی شما ارتباط دارد. ما بعد از دریافت استراتژی شما هزینه پیاده سازی را به شما اعلام میکنیم. هزینه طراحی در صورت نیاز بصورت مرحله ای دریافت می شود.

بله، ما با توجه به تجربه چندین سال تجاری خود امکان انجام هر نوع استراتژی با شیوه های مختلف مدیریت سرمایه را داریم.

نتایج ربات با توجه به نوع ربات شما متفاوت است اما بصورت کلی شما بصورت آنلاین بر روی وب سایت ما و موبایل خودتان می توانید نتایج و فعالیت ربات را مشاهده کنید.

بله، شما می توانید براحتی ربات خودتان را به صرافی خودتان متصل کرده و تریدهای اتوماتیک در صرافیتان براساس استراتژی مورد نظرتان را داشته باشید.

بله، ربات های قابلیت کار در بازار Spot و بازار Futures را دارند.