ارزهای دیجیتال در بازی های ویدئویی

ارزهای دیجیتال در بازی های ویدئویی

فهرست محتوا

بنا بر خبری که در ماه مارس سال جاری منتشر شد، توسعه دهندگان اکوسیستم پروژه ی Ripple و Forte مشترکا 100 میلیون دلار برای توسعه ی بلاک چین بازی های رایانه ای اختصاص دادند.


رد پای ارزهای دیجیتال در بازی های ویدئویی

استفاده ار ارزهای دیجیتال در صنعت بازی توسط توسعه دهندگان اکوسیستم پروژه ریپل و Forte (فورت) برای بالا بردن کاربرد تکنولوژی بلاک چین در توسعه ی بازی های رایانه ای است. این اقدام صرفا با مشغول کردن و هزینه کردن کاربران در بازی های رایانه ای انجام می گیرد.

شرکت Forte نیز بازی های کامپیوتری که صرفه ی اقتصادی دارند را هدف قرار داد و توانست حدود 500هزار ‌کاربر را در گسترش شبکه بلاک چین این بازی ها نگه دارد.

تکنولوژی بلاک چین نقش مهمی در نوآوری و بالا بردن تراکنش های اینترنی ایفا می کند.

صنعت بازی های کامپیوتری در دنیا ارزشی حدود 140 میلیارد دلاری را دارد که به دلیل اثرگذاری بالای سیستم بلاک چین به زودی خبرها و وقایع بیشتری را نیز از آن خواهیم شنید.

کلا محصولاتی که توسط شرکت Forte تولید می شوند از پروتکل های Interledge استفاده می ‌کنند که توکن های Ripple را دارند.

این مسئله باعث می شود تا مبادلات cross-chain راحت تر شوند.

استارت آپ Forte یک ساختار بلاک چین محور در شهر سان فرانسیسکو می باشد که توسط اشخاص بزرگ درحوزه ی سرمایه گذاری در صنعت بلاک چین مثل اندرسون هورویتز پشتیبانی می شود‌‌. او یکی از اشخاص موثر در کوین بیس در میان بقیه ی فعالان این حوزه محسوب می شود.

مقاله مرتبط: بلاک چین کدام صنعت ها را تحت تاثیر قرار خواهد داد

به طور کل Xpring یک ساختار مقدماتی از ripple است که توسعه دهنده ی فعالیت های سرمایه گذاران، توسعه دهندگان و افراد مشغول در حیطه ی تکنولوژی بلاک چین است.

در حال حاضر بلاک چین توانسته تا درون صنعت بازی های کامپیوتری وارد شود‌.

سیستم ارزیابیارز دیجیتال ethereum که به نام Enjin (انجین) شناخته شده یک کیت نرم افزار منحصر بفردی را طراحی کرده که باعث ارتباط و اتحاد در میان افرادی که در این صنعت حظور دارند می گردد. همین موضوع دلیل افزایش و مدیریت میزان انتشار این توکن ERC155 بواسطه ی افراد حاضر در این مجمع گشته است.

در ماه فوریه بر اساس ادعای کمپانی مشاوره محور Hashback، این کمپانی اقدام به همکاری با یک توسعه دهنده ی بازی های دیجیتالی استرالیایی کرده است. این همکاری به منظور ایجاد ارز دیجیتال مربوط به بازی های کامپیوتری است که در تسهیل فرایند

پرداخت در بازی های کامپیوتری کمک بسیار زیادی می کند.

مقاله مرتبط: دلایل قانع کننده برای سرمایه گذاری در بیت کوین