تحلیل هفتگی ارزهای دیجیتال

تحلیل هفتگی ارزهای دیجیتال

فهرست محتوا

تحلیل هفتگی و آنالیز ارزهای دیجیتال و ارائه سیگنال های روزانه و هفتگی


تحلیل تکنیکال بیت کوین:

بیت کوین همانند گذشته توانسته با قدرت به راه خود ادامه دهد و میزان تقاضا برای خود را در مقایسه با دیگر ارزهای دیجیتال تا بالاترین حد نگه دارد. پایین بودن در میزان SMA پنجاه روزه باعث شد تا میزان فروش به طور قابل توجهی افزایش پیدا کند و قیمت بیت کوین در EMA بیست روزه افزایش پیدا کند.

تحلیل تکنیکال بیت کوین

در صورتی که میزان قیمت بیت کوین از حالت فعلی آن که 9.080 دلار است کاهش پیدا کند، این موضوع باعث تغییر در ترند جهانی این ارز دیجیتال نیز می شود. دومین حمایت و توجه بر روی کاهش قیمت بر عدد حدودی 7.451.63 دلار است. EMA بیست روزه تا حدود بسیار زیادی پایین است و RSI نیز کم تر از 50 را نشان می دهد. این اعداد نمایان گر متقاضی و علاقه ی کم در قیمت این ارز می باشند.

برعکس این وضوع نیز وجود دارد؛ در صورتی که قیمت بیت کوین به حدود 9.080.00 دلار برسد و مقیاس ها بالاتر از EMA بیست روزه افزایش پیدا کند می توان به این نتیجه رسید که این عامل باعث افزایش میزان تقاضا و فرصت برای خریداری بیت کوین می شود اما بسیاری برای فرصتی بهتر و کاهش بیش تر به منظور خرید دست نگه می دارند.

تحلیل تکنیکال اتریوم:

عقب زدن نسبت به خط uptrend را می توان عاملی بر قیمت 224.086 دلاری اتریوم دانست. این مرحله از اتریوم که در گذشته مورد حمایت و قابل قبول خریداران و فعالان حوزه ی ارزهای دیجیتال بود، به نقطه ی مقاومت و عدم توجه آن ها به اتریوم تبدیل شده است. EMA بیست روزه و خط RSI هر دو حالتی غیر صعودی و منفی دارند و همین موضوع باعث می شود یک سری از افراد منتظر قیمتی پایین تر برای خرید اتریوم باشند. به همین دلیل تلاش بر این است که اتریوم را بار دیگر پایین تر از خط Uptrend قرار دهند؛ درصورت موفقیت در این موضوع، قیمت اتریوم به مرز 150 دلار نیز می رسد.

تحلیل تکنیکال اتریوم

برخلاف انتظارات ما نیز ممکن است یک سری تغییرات ایجاد شود! در صورتی که قیمت اتریوم نسبت به خط uptrend بالاتر رود و قیمت آن بالاتر از 224.086 دلار برسد، این ارز دیجیتال می تواند بالاتر از EMA بیست روزه قرار بگیرد. درصورتی که بازیابی و یا به عبارتی ریکاوری اتریوم شروع شود، این ارز دیجیتال می تواند قوی تر و بهتر از رقبای خود یعنی آلت کوین و مشابه آن عمل کند.

تحلیل تکنیکال ریپل:

تغییر میزان ارزش ریپل در بازه ی 0.27795 تا 0.3270 دلار وجود دارد به طوری که قیمت این ارز در بازه ی دوم حالت مقاومتی به خود گرفت. درصورتی که جهش قیمت در بازه ی 0.27795 دلار وجود داشته باشد، میزان تقاضا در بازه ی پایین را افزایش داده و به همین دلیل نیازمند تغییر در بازه ی آن حس خواهد شد.

تحلیل تکنیکال ریپل

با این وجود در صورتی که میزان ارزش ریپل کم تر از 0.27795 دلار شود، این ارز دیجیتال حالت منفی به خود گرفته و ارزش آن به میزان قابل توجهی کاهش پیدا می کند و به مورد مشابه خود در ماه دسامبر سال گشته ی خود می رسد. تقاضای بسیار کمی در بازه ی 0.24508 دلار وجود دارد و همین موضوع باعث تداوم خط downtrend می شود. هر دو میانه های متحرک و خط RSI حالت منفی داشته که باعث کاهش قیمت ریپل می شود. از آنجایی که قیمت این ارز دیجیتال پایین تر از حد ممکن است، انتظار بر بازگشت خریداران برای این ارز دیجیتال حس خواهد شد.

تحلیل تکنیکال بایننس کوین:

بایننس کوین در کانال کاهشی داد و ستد می شود. پیش خرید کردن این ارز دیجیتال می تواند عاملی در افزایش قیمت و قرار گرفتن آن بالاتر از خط uptrend در ماه جولای صورت گیرد که یک نشانه ی خوب است. در حال حاضر، EMA بیست روزه در حالت بازدارنده و مقاومتی است.

تحلیل تکنیکال بایننس کوین

درصورتی که این ارز دیجیتال به ارزش قبلی خود یعنی 24.1709 خود بازگردد در بازه ی قیمتی پایین تری یعنی 18.30 دلار حالت حمایتی از جانب خریداران به خود می بیند. با این وجود پیش خرید کردن باعث بالا نگه داشتن قیمت بالاتر از خط uptrend شده است که این موضوع نقطه ی قوتی برای این ارز دیجیتال به حساب می آید. انتظار بر این است که قیمت بایننس کوین قبل از تقاضا، بالاتر از EMA بیست روزه قرار گیرد.

تحلیل تکنیکال لایت کوین:

این ارز دیجیتال رشد قابل توجهی را تجربه کرد و تا بازه ی 76 دلار نیز صعود کرد، اما در حال حاضر با مشکل در EMA بیست روزه مواجه شده است. خط حمایتی این ارز دیجیتال امروزه به یک عامل مقاومتی برای افزایش قیمت و صعود لایت کوین تبدیل شده است به طوری که خط حماتی این ارز دیجیتال حدود 58 دلار را نشان می دهد.

تحلیل تکنیکال لایت کوین

با این وجود، در صورتی که کاهش و سقوط بعدی بالاتر از قیمت فعلی لایت کوین باشد، باعث تاکید در میزان خرید در محدوده های پایین تر می شود. انتظار بر این است که لایت کوین وارد کانالی جدید شده و قبل از درخواست برای خرید از آن بتوان برای جایگاهی جهت بقا استفاده شود.