انتخاب بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری 2019

انتخاب بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری 2019

فهرست محتوا

امروزه بهترین روش برای سرمایه گذاری کوتاه مدت و بلند مدت سرمایه گذاری در حوزه ارزهای دیجیتال می باشد. بهترین ارز دیجیتال را با تحلیل تکنیکال بخرید و سرمایه گذاری کنید.


تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل بیت کوین:

مطمئنا بسیاری از افراد ارزهای دیجیتال را با بیت کوین می شناسند. بیت کوین یکی از اولین و در عین حال قوی ترین ارزهای دیجیتال در دنیای اقتصاد مجازی است به طوری که چیزی حدود 40 درصد از سهم کل مبادلات ارزهای دیجیتال متعلق به بیت کوین است. این ارز دیجیتال در سال 2017 میلادی یکی از برترین ها  شناخته شد. به همین دلیل بسیاری بیت کوین را گزینه ی مناسبی برای سرمایه گذاری در سال 2019 میلادی می دانند. قیمت بیت کوین بسیار متغیر است و دسخوش افزایش و کاهش بسیار زیادی شده است.

قیمت این ارز دیجیتال در ابتدای سال 2017 میلادی حدود 76 دلار بود. این درحالی است که در ماه دسامبر همان سال قیمت این ارز تا حدود 20 هزار دلار نیز افزایش پیدا کرده است. این درحالی است که بیت کوین در سال 2018 حدود 6 هزار دلار قیمت گذاری شده است. بسیار جالب است!

در این لحظه ممکن است سوال درباره ی زمان مناسب برای سرمایه گذاری در بیت کوین برای شما پیش بیاید. در این مقاله سعی می کنیم جواب مناسبی برای این سوال پیدا کنیم.

یکی از عواملی که باعث تغییر در قیمت بیت کوین شد، تقسیم شدن این ارز دیجیتال به دو گونه ی کاملا جداگانه یعنی بیت کوین و بیت کوین کش است. همین موضوع باعث افزایش قیمت بیت کوین و بالاتر رفتن میزان سود آن شد.

قیمت بیت کوین در سال 2018 میلادی تقریبا حدود 10 هزار دلار شد. از طرفی بسیاری از سرمایه گذاران از این موضوع بسیار نگران شده و اقدام به فروش بیت کوین های خود کردند که همین موضوع نیز باعث کاهش نسبی قیمت بیت کوین به 6 هزار دلار در ماه فوریه و در سال 2018 میلادی شد.

  مقاله مرتبط: بیت کوین چیست؟

تحلیل تکنیکال بیت کوین

سرمایه گذاری در بیت کوین:

هنگامی که قصد سرمایه گذاری دربیت کوین را دارید باید این موضوع را بدانید که افرادی که قصد سرمایه گذاری در این بازار را دارند باید با آخرین اخبار وتغییرات در بازار همراه بوده و نسبت به آن آگاهی داشته باشند. به عنوان مثال هنگامی که داده های تکنیکال درباره ی بیت کوین منتشر شد، باید نسبت به خرید این ارز دیجیتال اقدام کرد. بهترین زمان برای خرید بیت کوین زمانی است که این ارز دیجیتال به پایین ترین حد خود رسیده باشد.

اگر قصد سرمایه گذاری در بازار بیت کوین و ارزهای دیجیتال را دارید، بهترین گزینه بیت کوین است. با وجود این که ممکن است کمی زمان برای سرمایه گذاری در بیت کوین را از دست داده باشید، اما سرمایه گذاری در آن هم چنان می تواند ایده ی مناسبی باشد.

از طرفی سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتال تا حدود بسیار زیادی به آنالیز و دیدگاه شما درباره ی این ارز دیجیتال نیز وجود دارد. این موضوع را نباید فراموش کرد اگر نسبت به سرمایه گذاری در بیت کوین علاقه مند نیستید، بهتر است هر چه سریع تر نسبت به سرمایه گذاری در این زمینه دست نگه دارید.

مقاله مرتبط:  بهترین اندیکاتور برای ترید روزانه

تحلیل اتریوم:

در انتهای سال گذشته قیمت یک اتریوم به سختی چیزی حدود 720 دلار و ارزش کلی آن در بازار حدود 70 میلیارد دلار بود اما این نکته را بهتر است بدانید که اتریوم در ماه ژانویه سال جاری حدود 1423 دلار و معادل 138 میلیارد دلار در بازار ارزهای دیجیتال ارزش گذاری شده است.

اتریوم در سال 2017 میلادی حدود 3000 درصد افزایش قیمت داشته و بعد از بیت کوین دومین ارز دیجیتال بزرگ در جهان است.

ممکن است از خود بپرسید آیا سرمایه گذاری و خرید اتریوم کار درستی است؟ هیچ کس نمی داند اما با این وجود اطلاعات زیر تا حدود بسیار زیادی می تواند به شما کمک کند.

ارزش کلی اتریوم در بازار در سال 2016 میلادی چیزی حدود 150 میلیون دلار بود. این موضوع در حالی اتفاق افتاد که قیمت این ارز دیجیتال از 1 دلار به 14.80 دلار در ماه may همان سال رسید.

با این وجود در ماه June همان سال بسیاری از اعضای اتریوم بر این باور بودند که این ارز دیجیتال هک شده است. چیزی حدود 60 میلیون از ارزش کلی این ارز دیجیتال در یک کیف پول الکرونیکی به سرقت رفت. همین موضوع نیز باعث شد تا قیمت این اتریوم به 9.96 دلار سقوط کند.

برخلاف بیت کوین، اتریوم یک بلاک چین است که ویژگی های منحصر به فرد و خاض خود را دارد. به وسیله ی پلت فرم های موجود در بلاک چین می توانید حتی ارز دیجیتال خود را تولید و طراحی کنید. تصور کنید که می خواهید یک بلاک چین بر اساس زنجیره ی تجاری خود ایجاد کنید. به لطف این ارز دیجیتال می توانید بلاک چین خود را طراحی کرده و از آن استفاده کنید.

تحلیل تکنیکال اتریوم

اتریوم گزینه ی بعدی شما برای سرمایه گذاری در سال 2019  است؟

به شما توصیه می کنم این ارز دیجیتال را به عنوان گزینه ای برای سرمایه گذاری به عنوان یکی از برترین ارزهای دیجیتال انتخاب کنید.

بر اساس گفته های کارشناسان در حوزه ی بلاک چین، قیمت و ارزش کلی اتریوم تا اواخر سال 2019 میلادی به حدود 200 میلیون یورو نیز خواهد رسید. درصورت درست بودن آنالیزهای این افراد از جمله جولیان هاسپ، قیمت اتریوم تا 2000 دلار نیز صعود خواهد کرد.

اتریوم نیز در صدد ایجاد و استفاده از تکنولوژی های جدیدی است؛ اتریوم را دنبال کنید!

مقاله مرتبط: هر آن چه که باید در سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال بدانید

تحلیل ریپل:

ریپل که با نماد XRP نیز در دنیای ارزهای دیجیتال شناخته شده است، از سال 2017 میلادی حدود 36.000% افزایش قیمت را تجربه پیدا کرده است به طوری که این ارز دیجیتال از قیمتی حدود 0 به 2.4 دلار رسید.

همانند اکثر ارزهای دیجیتال، قیمت ریپل تا حدود 0.36 دلار نیز کاهش پیدا کرده است. ممکن است به دلیل عدم سرمایه گذاری بر ریپل در سال 2017 میلادی کمی خود را سرزنش کنید. با این وجود ریپل را می توان گزینه ای مناسب برای سرمایه گذاری در سال 2019 میلادی دانست.

با وجود این که قیمت یک ریپل در مقایسه با بیت کوین بسیار پایین تر است اما همچنان ریپل سومین گزینه ی مناسب برای سرمایه گذاری در دنیای ارزهای دیجیتال است. در ماه May سال 2018 میلادی، قیمت ارزش کلی بازار این ارز دیجیتال حدود 35 میلیارد دلار است.

تحلیل تکنیکال ریپل

دلیل معروفیت ریپل چیست؟

دلیل معروفیت ریپل ویژگی های متعدد آن است. به عنوان مثال ریپل یک گزینه ی مناسب برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال و در عین حال یک سیستم پرداختی مناسب است. ریپل از تکنولوژی بلاک چین به منظور سریع تر و امن تر شدن تراکنش های مالی خود استفاده می کند.

اگر بخواهید از بانک های بین المللی برای انجام فرایند های مالی خود استفاده کنید، حداقل باید چیزی حدود 2 تا 10 روز برای فرایند های مالی خود زمان بگذارید. این درحالی است که به لطف ریپل می توانید این تراکنش ها را در چند ثانیه انجام دهید.

خبر خوشی که می توان داد این است که ریپل با بسیاری از بنگاه و سیستم های اقتصادی بزرگ جهانی همکاری می کند و همین موضوع باعث افزایش شهرت و معروفیت ریپل شده است.

بنابریان در صورت اطلاعات بیشتر برای سرمایه گذاری مناسب در دنیای بلاک چین، ریپل بهترین گزینه و توضیح برای شما می تواند باشد. بر اساس اطلاعات و توضیحات داده شده، ریپل می تواند گزینه ی بسیار مناسبی برای سرمایه گذاری در سال 2019 میلادی باشد.

مقاله مرتبط: استراتژی سرمایه گذاری کوتاه مدت و بلند مدت در ارزهای دیجیتال

تحلیل لایت کوین:

توضیحات ما درباره ی بهترین گزینه ها برای سرمایه گذاری در دنیای ارزهای دیجیتال بدون لایت کوین تکمیل نخواهد شد. این ارز دیجیتال مانند ریپل توانست در سال 2017 میلادی پیشرفت چشم گیری را تجربه کند. رشد این ارز دیجیتال حدود 8000 درصد است.

 قیمت این ارز دیجیتال در ابتدای سال 2017 میلادی حدود 4 دلار بود. نکته ی جالب توجه درباره ی ریپل رشد و ترقی بسیار سریع آن بود. به طوری که در اواخر سال 2017 میلادی ارزش و قیمت این ارز دیجیتال حدود 358 دلار ارزش گذاری شد.

ریپل نیز مانند بسیاری از ارزهای دیجیتال در سال 2018 میلادی با کاهش قیمت روبرو شد و در ماه February سال 2018 میلادی حدود 110 دلار قیمت گذاری شد.

جهت و رشد قیمت لایت کوین را می توان تا حدود بسیار زیادی شبیه بیت کوین دانست به طوری که ترند افزایش و کاهش قیمت این دو ارز دیجیتال تا حدود بسیار زیادی شبیه به یک دیگر است.

لایت کوین پنجمین ارز دیجیتال بزرگ در جهان با ارزشی حدود 11 میلیارد دلار است. به دلیل تشابه و ارتباط نزدیک لایت کوین با بیت کوین بسیاری از سرمایه گذاران به سرمایه گذاری در لایت کوین روی می آورند. همین موضوع می تواند دلیل مناسبی برای انتخاب لیت کوین برای سرمایه گذاری دانست.

تحلیل تکنیکال لایت کوین

لایت کوین برای تکمیل ویژگی ها و تکنولوژی بیت کوین تولید و اختراع شد. این ارز دیجیتال حدود 4 برابر سریع تر از بیت کوین تراکنش های مالی را سریع تر انجام می دهد. برخلاف بیت کوین، تعداد حداکثری بیت کوین حدود 84 میلیون عدد تخمین زده شده است که در مقایسه با بیت کوین حدود 4 برابر بیش تر است. تعداد بیت کوین های موجود حدود 21 میلیون عدد تخمین زده می شود.

لایت کوین را می توان اولین ارز دیجیتال برای انجام تراکنش های شبکه ای نوری در سال 2017 میلادی دانست. هنگامی که لایت کوین از این سیستم برای انجام تراکنش های خود استفاده کرد، قیمت آن تا حد بسیار زیادی افزایش پیدا کرد.

 مقاله مرتبط: استراتژی سرمایه گذاری کوتاه مدت و بلند مدت در ارزهای دیجیتال

 منبع: bitdegree