9 ارز دیجیتال برتر برای سرمایه گذاری در سال 2019

9 ارز دیجیتال برتر برای سرمایه گذاری در سال 2019

فهرست محتوا

بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت در سال 2019 را در این مقاله مطالعه کنید.


سرمایه گذاری در بیت کوین:

این ارز دیجیتال در روز سوم ماه ژانویه سال 2019 دهمین تولد خود را جشن گرفت. بیت کوین یکی از گونه های ارزهای دیجیتالی است که در لیست برترین ارزهای دیجیتال سال 2019 قرار گرفته است. John McAfee یکی از آن دسته فعالان اقتصادی در دنیای ارزهای دیجیتال است که پبش بینی می کند سال 2019 سال بیت کوین خواهد بود. وی بر این باور است که این ارز دیجیتال تا اواخر سال 2020 به ارزش یک میلیون دلار در بازارهای جهانی مورد معامله قرار خواهد گرفت. اگر به عملکرد بیت کوین در سال های گذشته نگاه کرده باشید به این نتیجه می رسید که این ارز دیجیتال  توانسته عملکرد مثبتی از خود به نمایش بگذارد. از طرفی در کشورهایی نظیر ونزویلا میزان تبادلات بیت کوین به طور قابل توجهی افزایش پیدا کرده است. همچنین شرکت های مبادلاتی بسیار بزرگ جهانی در سهام های خود از بیت کوین برای خرید و فروش نیز استفاده می کنند. در حال حاضر قیمت این ارز دیجیتال حدود 10.000.000 دلار است. این درحالی است که بیت کوین تا مرز 7.000 دلار نیز سقوط کرده است.

مقاله مرتبط: همه اطلاعات درباره ی بیت کوین را بدانید

سرمایه گذاری در اتریوم:

بعد از بیت کوین، اتریوم دومین و برترین ارز دیجیتال در جهان شناخته شده است. از طرفی این ارز دیجیتال یکی از برترین الت کوین برای سرمایه گذاری های بلند مدت هستند. بسیاری از شرکت های بلاک چین نسبت به سرمایه گذاری در اتریوم اقدام کرده اند. از سال 2017 میلادی بیش از 200 کمپانی بر طراحی و ایجاد اتریوم با بلاک چین جدید در شاخه و صنایع متفاوت، نظارت خود را شروع کرده اند. این ارز دیجیتال توانسته در جهان به معروفیت بسیار زیادی دست پیدا کند زیرا در بسیاری از جلسات تجاری به وسیله ی وجود پروتکل مناسب در بلاک چین خود می تواند به راحتی مورد استفاده قرار بگیرد. در حال حاضر اتریوم مانند سایر ارزهای دیجیتال کمی تلاطم در قیمت خود حس می کند. در حال حاضر قیمت این ارز دیجیتال حدود 238 دلار است و نسبت به ماه قبل حدود 0.37 درصد افزایش قیمت داشته است. اتریوم در بازار حدود 27 میلیارد دلار ارزش داشته و حدود 107 میلیون از آن در بازار موجود است و سرمایه گذاران با آن مبادله می کنند.

سرمایه گذاری در بایننس کوین:

بایننس کوین ارز و سکه ی رسمی در بازار بایننس به حساب می آید. بازار بایننس جزو آن دسته از بازارهایی است که در آن مبادلات مربوط به ارزهای دیجیتال در آن اتفاق می افتد. یک ویژگی مثبتی که درباره ی بایننس کوین وجود دارد این است که در صورت استفاده از این ارز دیجیتال برای انجام تراکنش های بین اللملی، می توانید سالانه بیش از 50درصد تخفیف برای هزینه ی انجام تراکنش دریافت کنید؛ چیزی که درباره ی بیت کوین وجود ندارد. در آینده ای نه چندان دور بایننس کوین نوع دیگری از ارز دیجیتال خود یعنی بایننس دکس را وارد بازار ارزهای دیجیتال خواهد کرد. این ارز دیجیتال در اکثر فرمت های ممکن برای کاربران و سرمایه گذاران ارایه خواهد شد. بایننس کوین پس از ورود به بازار نسبتا توانست جو قیمت پایداری را تجربه کند. از طرفی قیمت این ارز دیجیتال امروز حدود 35 دلار است و در این ماه تا این جای کار در بالاترین قیمت خود قرار دارد. ارزش کل بایننس کوین در بازار حدود 4 میلیارد دلار و میزان گردش آن در بازار به اندازه ی حدودی 145 میلیون دلار در روز است.

مقاله مرتبط: استراتژی سرمایه گذاری کوتاه مدت و بلند مدت در ارزهای دیجیتال

سرمایه گذاری در استلار:

استلار همانند اتریوم توانست به لطف تکنولوژی فوق حرفه ای به کار رفته در بلاک چین خود به موفقیت ها و میزان فروش بسیار زیادی دست پیدا کند. این ارز دیجیتال نه تنها از کمپانی های بزرگ بلکه از سازمان ها و ادارات بزرگ جهانی خواهان دارد. بعد از همکاری با چندی از کمپانی های بین المملی این ارز دیجیتال ساختار جدیدتری و بیش تری به بلک چین خود اضافه کرد. به لطف پروتکل های به کار رفته در بلاک چین خود، امکان انجام مبادلات با نوع های مختلف ارز دیجیتال به وجود آمد. استلار در این ماه از ثبات نسبی در قیمت برخوردار بود. قیمت این ارز دیجیتال در بازه های 0.10 تا 0.13 دلار است. انتظار می رود که همکاری استلار با دیگر شرکت های بزرگ جهانی رفته رفته به میزان قیمت آن افزوده شود. استلار در بازار جهانی حدود 2 میلیارد دلار ارزش داشته و تا حدود 20 میلیون دلار نیز روزانه مبادله می شود.

سرمایه گذاری در ریپل:

ریپل جزو آن دسته از ارزهای دیجیتالی است که در بین لیست برترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت در سال 2019 قرار گرفته است. این ارز دیجیتال گزینه ی مناسبی برای تبادلات چندجانبه به حساب می آید. به عنوان مثال اگر قصد انجام معامله ای در ژاپن و به ین را دارید و سپس این معامله را باید در بریتانیا انجام دهید، ریپل این کار را برای شما انجام می دهد. ریپل با تبدیل ین به خود و سپس تبدیل آن به پوند این فرایند را برای شما انجام می دهد. تکنولوژی به روز در بلاک چین ریپل باعث شده است تا در بسیاری از کارت های اعتباری بین المللی این ارز دیجیتال و بلاک چین ان نقش بسیار مهم و کلیدی را ایفا کند. از طرفی این موضوع را نباید فراموش کرد که ریپل تا این جای کار توانسته با شرکت ها و ادارات بزرگ بی نالملی متفاوتی همکاری داشته باشد. قیمت این ارز دیجیتال با کمی تغییر نسبت به ماه می امسال حدود 0.45 دلار معامله می شود. میزان ارزش ریپل در بازار جهانی حدود 17 میلیارد دلار تخمین زده شده است. از طرفی روزانه این ارز دیجیتال حدود 43 میلیون دلار در روز خرید و فروش می شود.

مقاله مرتبط: سرمایه گذاری در ارز دیجیتال بیت کوین

سرمایه گذاری در ارز دیجیتال نم:

نم تا این جای کار توانست خود را در لیست برترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت جای دهد. از طرفی این ارز دیجیتال فقط بر همکاری و استفاده در شرکت های بزرگ بسنده نکرده و بر معاملات دوجانبه نیز تمرکز بسیار زیادی دارد. در تراکنش های بین المللی این ارز دیجیتال توانسته عملکرد خوبی از خود به نمایش بگذارد. از طرفی عملکرد قانونی نم باعث اطمینان بیش تر مشتریان و شرکت های بزرگ خصوصی به آن ها شده است. از سازمان های حمایتی این ارز دیجیتال می توان به سازمان های واقع در کشورهای سنگاپور و مالزی اشاره کرد که بر دقیق و واقعی بودن فعالیت نم تاکید دارند.

سرمایه گذاری در لایت کوین:

لایت کوین که با نام بیت کوین لایت نیز آن را می شناسند یکی از برترین گزینه ها برای سرمایه گذاری بلند مدت در دنیای ارزهای دیجیتال است. بعد از بیت کوین این ارز دیجیتال توانسته به یکی از برترین ارز دیجیتال برای انجام تراکنش های دوجانبه تبدیل شود. با توجه به الگوهای مناسب در بلاک چین لایت کوین، این ارز دیجیتال توانسته به یکی از گزینه های مناسب نسبت به بیت کوین در ارزهای دیجیتال و غیرمتمرکز تبدیل شود. این ارز دیجیتال با ارتقای عملکرد بلاک چین خود توانسته تا این جای کار به میزان عملکرد و مبادلات خود اضافه کرده و از میزان زمان و هزینه ی لازم برای انجام تراکنش ها کم کند. به گفته ی سازنده و خالق لایت کوین، وی و شرکت او اقدام به ارتقای این ارز دیجیتال برای تسیهل تراکنش های مالی کرده اند.

سرمایه گذاری در کومودو:

کومودو را می توان در حال حاضر یکی از جدید ترین ارزهای دیجیتال اضافه شده به سیستم و لیست برترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری دانست. به لطف بلاک چین موجود در کومودو می توان از مخفی بودن خود در انجام تراکنش ها اطمینان لازم را ایجاد کرد. از طرفی این موضوع را نباید فراموش کرد که بلاک چین موجود در کومودو بر میزان و سرعت تراکنش های شما اضافه می کند. این به این معنی است که می توانید به راحتی و با سرعت بالا بر میزان تراکنش های مالی خود اضافه کنید. میزان عملکرد این ارز دیجیتال به حدی مطلوب است که می تواند در هر ثانیه حدود 1 میلیارد تراکنش در ثانیه انجام دهد. تکنولوژی موجود در کومودو یک تکنولوژی بر پایه ی انجام تراکنش ها به صورت مخفیانه است و همین موضوع باعث  می شود تا میزان هک و سرقت های مالی از تراکنش های صورت گرفته توسط این ارز دیجیتال به کم ترین حد ممکن برسد.

مقاله مرتبط: هر آن چه که باید در سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال بدانید

سرمایه گذاری در مونرو:

مونرو را نیز می توان یکی دیگر از گزینه های مناسب برای سرمایه گذاری بلند مدت در زمینه ی ارزهای دیجیتال در سال 2019 میلادی بدانیم. این موضوع را نباید فراموش کرد که وجود تکنولوژی های به روز و بلاک چین های مناسب در دراز مدت می تواند به یکی از عوامل مناسب برای موفقیت و برتر بودن در میان دیگر ارزهای دیجیتال به حساب آید. مونرو جزو آن دسته از ارزهای دیجیتالی است که بلاک چین آن حاوی تکنولوژی های لازم برای مخفیانه و ناشناس بودن طرفین تراکنش ها و معاملات مالی می باشد. وجود امضای حلقوی در ساختار کلی مونرو بر میزان امن و بهتر شدن تراکنش های مالی افزوده است. به همین دلیل بسیاری از سرمایه گذاران و کاربران می توانند نسبت به سرمایه گذاری و معاملات مالی از آن اقدام کنند. از طرفی امضای حلقوی فرد در مونرو ناشناس باقی می ماند و همین موضوع ویژگی است که این ارز دیجیتال را به یکی از گزینه های مناسب برای سرمایه گذاری بلند مدت در ارزهای دیجیتال و در سال 2019 تبدیل کرده است. همچنین آشکار بودن میزان تراکنش و سرمایه گذاری فرد در سیستم کلی این ارز دیجیتال باعث شده است تا اعتماد بیش تری برای سرمایه گذاری به مونرو شود.

مقاله مرتبط: سرمایه گذاری در ارز دیجیتال بیت کوین

 ساخت ربات ترید ارز دیجیتال و فارکس ONBIT