پیش بینی قیمت بیت کوین در سال 2019

پیش بینی قیمت بیت کوین در سال 2019

فهرست محتوا

تحلیل قیمت بیت کوین در سال 2019 و بعد از آن....


قیمت بیت کوین در سال 2019 چگونه خواهد بود؟

همان طور که می دانید ارزهای دیجیتال امروزه به یکی از برترین و در عین حال تاثیرگذار ترین ابزارهای نوظهور در دنیای اقتصاد به شمار می روند. این موضوع را نباید فراموش کرد که برای رسیدن به بهترین نتیجه برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال پرفروش و منحصر به فرد مانند بیت کوین آگاهی نسبی از آینده ی این ارزهای دیجیتال می تواند کمک بسیار زیادی در موفقیت برای سرمایه گذاری شما کند.

در این مقاله می توانید اطلاعات کلی و کلیدی درباره ی بیت کوین و آینده ی این ارز دیجیتال در سال 2019 میلادی را مطالعه کنید.

بیت کوین:

مطمئنا افرادی که سر رشته ی کمی درباره ی ارزهای دیجیتال دارند، درباره ی بیت کوین شنیده اند؛ بیان چند سری اطلاعات کلی درباره ی این ارز دیجیتال خالی از لطف نیست. بیت کوین را می توان انقلاب عظیمی در صنعت ارزهای دیجیتال و دنیای اقتصاد دانست. وجود این ارز دیجیتال تا حدود بسیار زیادی کمک زیادی برای بهتر، امن و با کیفیت تر شدن تراکنش ها در بازارهای بین المللی شده است.

از طرفی بیت کوین عملکرد بسیار مناسبی در زمینه های خدماتی-اجرایی و انجام فرایندهای مالی و اداری داشته است. به طور کل پذیرش بیت کوین به عنوان ارز دیجیتال بسته به تصمیمات یک شرکت برای انجام خدمات پرداختی خود است. با این وجود بسیاری از شرکت های تجاری بیت کوین را به طور کل ارزهای دیجیتال در دستور کار خود قرار داده اند و بسیاری دیگر نیز در تلاش برای گسترده سازی فرایندهای پرداختی خود با استفاده از بیت کوین هستند.

از این شرکت ها می توان به Dish Network، ExpressVPN، PureVPN، OKCupid، WordPress، Reddit، Namecheap، Bloomberg, Chicago Sun Times، SuicideGirls و Treehouse از جمله شرکت ها، شبکه ها و وب سایت هایی است که از بیت کوین به طور گسترده برای خدمات اجرایی و پرداختی خود استفاده می کنند.

مقاله مرتبط: هر آن چه که باید در سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال بدانید

پیش بینی درباره ی قیمت و آینده ی بیت کوین:

بیت کوین یکی از ارزهای دیجیتالی بود که در سال های گذشته دسخوش تغییرات بسیار زیادی چه از لحاظ ساختاری و چه از لحاظ اقتصادی شد. از لحاظ ساختاری می توان به بهتر کردن فرایند و سیستم های به کار رفته در بلاک چین خود اشاره کرد.

از طرفی موضوعی که در زمینه ی اقتصادی برای این ارز دیجیتال بسیار تاثیرگذار بوده است، مسیله ی قیمت و تغییرات بسیار زیاد در این زمینه بود.

به عنوان مثال این ارز دیجیتال از سال 2017 شروع به افزایش قیمت کرد و از سال 2018 میلادی از میزان ارزش این ارز دیجیتال کاسته شد به طوری که بسیاری از اقتصاد دانان بزرگ در زمینه ی ارزهای دیجیتال بر این باور بودند که قیمت بیت کوین تا حدود 7 هزار دلار نیز کاهش پیدا کرده است. در حال حاضر قیمت این ارز دیجیتال حدود 10 هزار دلار می باشد.

در حال حاضر قیمت بیت کوین در بازه ی 9 هزار تا 10 هزار دلار مورد مبادله قرار می گیرد. از طرفی این موضوع را نباید فراموش کرد که تغییرات اقتصادی در زمینه های مختلف نیز می تواند تا حدود بسیار زیادی بر این نوسانات تاثیرگذار باشد.

مقاله مرتبط: بیت کوین چیست؟

تقریبا این موضوع برای همه جا افتاده است که بیت کوین یکی از بزرگ ترین و در عین حال تاثیرگذار ترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری است. این ارز دیجیتال در روز در مقایسه با دیگر ارزهای دیجیتال از میزان تراکنش و خرید و فروش بسیار زیادی برخوردار است.

درمورد پیش بینی میزان قیمت ارزهای دیجیتال نظرات چالش برانگیز بسیار زیادی وجود دارد. بسیاری از سرمایه گذاران و افراد حرفه ای در دنیای اقتصاد عوامل بیرونی را بر تاثیر قیمت ارزهای دیجیتال بسیار مهم می دانند. از طرفی برخی دیگر نیز بر این باورند که عوامل داخلی مانند میزان استخراج می تواند بر قیمت آن تاثیرگذار باشد.موضوعات بسیار زیادی بر قیمت این ارز دیجیتال تاثیرگذار است. به عنوان مثال مسیله ی استخراج و مبادله ی بیت کوین یکی از مهم ترین موارد در تعیین این ارز دیجیتال به حساب می آید.

به گفته ی Tom Lee بسیاری از افراد امروزه بر استخراج و استفاده از بیت کوین روی آورده اند. همین موضوع می تواند تا حدود بسیار زیادی بر قیمت این ارز دیجیتال چالش برانگیز تاثیرگذار باشد.

از طرفی Sam Doctor بر اساس پیامی که در توییتر خود منتشر کرد به این موضوع اشاره کرد که هزینه های مربوط  به استخراج ارزهای دیجیتال می تواند بر افزایش قیمت آن تاثیر بسیار زیادی بگذارد. او بر این باور است که کاهش میزان هزینه های لازم برای استخراج ارزهای دیجیتال می تواند میزان فروش و افزایش قیمت بیت کوین تاثیر مثبتی بگذارد و در آینده ای نه چندان دور شاهد افزایش چشم گیر قیمت برای این ارز دیجیتال باشیم.

مقاله مرتبط: تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

استدلال ما درباره ی قیمت آینده ی بیت کوین:

همان طور که در بالا نیز به آن اشاره شد عوامل بسیار زیادی می توان بر میزان قیمت ارز دیجیتالی مانند بیت کوین تاثیرگذار باشد. با توجه به جهش ها و تغییرات متعدد در زمینه ی قیمت بیت کوین استدلال ما درباره ی قیمت آتی این ارز دیجیتال حدودی رو به بالا خواهد بود. عواملی مانند افزایش روز به روز میزان تراکنش و استفاده از این ارز دیجیتال باعث شده است تا بیت کوین به یکی از پر استفاده ترین ارزهای دیجیتال تبدیل شود.

از طرفی استخراج بسیار زیادی این ارز دیجیتال باعث شده است تا تعداد بسیار زیادی از این ارز دیجیتال در دنیای اقتصاد مورد تراکنش و تبادل قرار گیرد. به عنوان مثال چیزی حدود 17 میلیون عدد از این ارزهای دیجیتال در دنیا وجود دارد و همین موضوع باعث شده است تا افزایش تعداد آن ها در میزان تراکنش و مبادلات را افزایش دهد. افزایش میزان تراکنش ها و تبادلات باعث می شود تا میزان قیمت این ارز دیجیتال در آینده حالت صعودی به خود گیرد.