فیلتر پامپ ارز دیجیتال

فیلتر پامپ ارز دیجیتال

فهرست محتوا

پامپ ارز دیجیتال چگونه اتفاق می افتد و به چه عواملی بستگی دارد؟ یا اینکه چگونه از پامپ های ارز دیجیتال باخبر شویم؟ اگر پاسخ به این سوالات را بدانید یا اینکه راه حلی برای اینها داشته باشید می توانید سودهای خیلی هیجان انگیزی را کسب کنید. ما در این مقاله به شما توضیحات بخش به بخش این موارد را خواهیم داد تا شما بتوانید پامپ های ارز دیجیتال را پیدا کنید.


فیلتر پامپ ارز دیجیتال

فیلتر پامپ ارز دیجیتال یعنی شکار لحظه ای و طلایی در بازار که اگر آن را بدست بیاورید بطور میانگین بین 20 تا 100 درصد سود برای شما خواهد داشت. اما سوالی که اینجاست این است که پامپ ارز دیجیتال چگونه اتفاق می افتد و به چه عواملی بستگی دارد؟ یا اینکه چگونه از پامپ های ارز دیجیتال باخبر و مطلع شویم!؟ اینها سوالات و مواردی هست که اگر راه حل آن ها را بدانید سودهای خیلی هیجان انگیزی را کسب خواهید کرد. ما در این مقاله به شما توضیحات بخش به بخش این موارد را خواهیم گفت.

برای سرمایه گذاری بهتر بخوانید: پرتفولیو ارزهای دیجیتال و مدیریت ریسک: بررسی کامل برای تمامی معامله گران

پامپ و دامپ ارز دیجیتال چگونه اتفاق می افتد؟

در بازارهای معاملاتی ما همیشه شاهد بالا و پایین شدن قیمت ها هستیم که همه این نوسانات از دید حرفه ای دارای علت های مختلفی است. در بعضی شرایط نمودار قیمیتی بصورت کاملا هیجانی برخورد کرده و به مراتب کل بازار را درگیر خواهد کرد و این درگیری یا به اصطلاح موج در بازار کم کم معامله گران و تحلیل گران مختلفی را باخبر خواهد کرد و کم کم موج تبدیل به یک حرکت غیر قابل باور خواهد شد. در اینجا ما به یک نکته اشاره کردیم آن هم اینکه فارغ از اینکه موج چگونه ایجاد شده که در ادامه به شما خواهیم گفت اینکه معامله گران و تحلیل گران ارز دیجیتال از کجا متوجه این موج می شوند و سریعا دست به کار می شوند؟ پاسخ این سوال استفاده معامله گران حرفه ای و البته زیرک استفاده از ابزارهای فیلترنویسی ارز دیجیتال است.

فیلتر پامپ ارز دیجیتال

اگر شما راجب به فیلترنویسی در ارزهای دیجیتال اطلاعی ندارید به شما پیشنهاد میکنیم بخش فیلم و مقالات فیلترنویسی ارز دیجیتال و صفحه ثبت نام در پلتفرم فیلترنویسی ارز دیجیتال ONBIT را مشاهده کنید. آنها به کمک فیلترنویسی ارز دیجیتال بدون آنکه بازار و نمودارها را مشاهده و بررسی کنند اقدام به رصد کردن بازار کرده و با استفاده از ربات های هوشمند که در لینک بالا به شما گفته شده سریعا وارد معامله شده و سود خود را کسب و خارج می شوند. این خرید و فروش آنقدر سریع است تا اینکه همه بخواهند مطلع شوند معامله گران زیرک از بازار با سود لذت بخش خارج شده و سراغ ارزهای دیگر خواهند رفت

این نکته را همیشه به یاد داشته باشید پامپ ارز دیجیتال بسیار سود آور بوده فقط مهم است که شماهم زیرک بوده و از ابزارهای مهم مثل فیلترنویسی استفاده کرده و همیشه بازار را رصد کنید.

عوامل پامپ و شناسایی پامپ در ارزهای دیجیتال

پامپ ارز دیجیتال یا از طریق خبرهای فاندامنتال یا از طریق برخورد به یک ناحیه مهم مقاومتی سنگین و رد شدن از آن اتفاق می افتد. خبرهای نقش بسیار مهمی را در پامپ شدن یک ارز در بازارهای ارزهای دیجیتال دارند. بعنوان مثال خبر استفاده یک ارگان یا یک فروشگاه اینترنتی بزرگ در خصوص استفاده از یک کوین بعنوان پرداخت های خود می تواند آن ارز را دچار پامپ کرده و ارزش آن را بالا و بالاتر ببرد. یا اینکه یک کشور ارز یا ارزهایی را به رسمیت کامل شمرده و اجازه خرید و فروش قانونی آن را بدهد. این ها خبرهای تاثیرگذاری هستند که میتواند به نسبت خبر افزایش های بسیار زیادی در ارزش هر یک از ارزهای داشته باشد.

از نظر تحلیل تکنیکال در ارزهای دیجیتال و یا هر بازار معاملاتی دیگر اگر قیمت یک سهم یا ارز چندین بار به سقف قیمتی خود یا محدوده مقاومتی خود برخورد کند امکان شکستن آن را می دهد و این شکستن مقاومت سنگین باعث رها شدن قیمت و رفتن آن به قیمت های بالاتر یا نواحی مقاومت بعدی باشد. شما به کمک ابزار فیلتر زنده ارزدیجیتال و همچنین ابزار تحلیلی یا پلتفرم فیلترنویسی ارز دیجیتال ONBIT می توانید این نواحی را هم به آسانی پیدا کنید و سودی عالی از پامپ ارز دیجیتال ببرید. برای اطلاعات بیشتر حتما اینجا کلیک کنید.

فیلتر پامپ ارز دیجیتال

خرید در پامپ ارز دیجیتال درست است؟

این سوال بسیار مهمی است زیر پامپ ها دارای حالت های مختلفی هستند و گاها معتبر و نامعتبر هستند. حال منظور از معتبر یا نامعتبر بودن پامپ چیست؟ اگر پشتوانه افزاریش قیمت خبرها یا شکستن نواحی مهم مقاومت باشد این یعنی ما با یک پامپ معتبر روبرو هستیم اما اگر به یکبار در یک کندل کوتاه 5 دقیقه یا 15 دقیقه شاهده افزایش بیش از 30 یا 40 درصدی قیمت باشیم موضوع کمی مشکوک و نگران کننده است. منظور از نگران کننده و مشکوک این نیست که ما از این پامپ ها در ارز دیجیتال استفاده نکنیم بلکه اینها موقعیت های طلایی تری هستند چون ما قصد خرید و فروش لحظه ای را داریم اما موردی که مهم است زمان خرید و زمان مطلع شدن است. اگر شما در لحظات اولیه بتوانید باخبر شده می توانید روی موج سوار شده و موج سواری کنید اما اگر شما دیر متوجه شوید از نمودار جا مانده و متاسفانه در سقف قیمتی خرید خود را انجام داده و نمودار بعد از ریزش باعث می شود شما وارد ضرر شود.

 

یادتان باشد یک معامله گر یا تحلیل گر حرفه ای منتظر شکار لحظه ها است و کاری به نام ارز و اتفاقات بعد از آن ندارد، تریدر حرفه ای به محض ایجاد موقعیت با قدرت وارد شده و در کوتاهترین زمان خارج می شود و به هیچ عنوان دیگر وارد آن ارز نمی شود چون اعتقاد دارد آن ارز دیگر سوخته و برای آن سودآوری مجددی ندارد پس آن را رها و در فرصت های بعدی مجددا به سراغش خواهد رفت.

 

فیلتر پامپ ارز دیجیتال